Materiały budowlane Piaseczno


firma budowlana
firma budowlana

Firma To-masz zajmuje się sprzedaż hurtową materiałów budowlanych. Posiadamy szeroki asortyment produktów. Działamy od roku 1987. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na bardzo szczegółowe poznanie rynku i wypracowanie wysokich standardów pracy.

 

Sprzedajemy produkty tylko najwyższej klasy i najlepszej jakość, tylko sprawdzonych firm. Nasza specjalnością jest szczególnie drewno, ale sprzedajemy ponadto stal żebrowaną, cement, beton, wapno, chemie budowlaną, materiały ociepleniowe, pokrycia dachowe, materiały izolacyjne jak również okna i drzwi. Posiadamy również mieszalnie farb i tynków z bardzo duża pięciotysięczną bazą kolorów do wyboru. Oferujemy również materiały wykończeniowe czy narzędzia. Współpracujemy z wieloma firmami i fachowcami, więc jeśli szukasz sprawdzonego fachowca czy firmy budowlanej skontaktuj się z nami.

 

Dodatkowymi usługami są również usługi stolarskie czy usługi koparką. Posiadamy własne samochody ciężarowe, dostawcze, usługi koparko ładowarką. Ceny koparko ładowarek czy usług dostawczych do uzgodnienia. Posiadamy również usługi transportowe. Dodatkową usługa jest również sprzedaż domów i mieszkań. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i dla firm. Posiadamy bardzo przystępne i konkurencyjne ceny materiałów budowlanych, usług jak również mieszkań czy domów.

 

Zapraszamy do naszej siedziby w miejscowości Siedliska( k. Piaseczna) lub do kontaktu telefonicznego. Działamy na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic.