Hurtownia budowlana Warszawa


hurtownia budowlana
hurtownia budowlana

To-masz to firma zajmujaca się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych oraz narzedzi. Posiadamy również usługi transportowe.

 

Naszą podstawową ofertą jest sprzedaż drewna konstrukcyjnego. Ponadto zajmujemy się sprzedażą stali żebrowanej, cementu, betonu, wapna, chemii budowlanej, materiałów ociepleniowych, pokryć dachowych.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowniczej, dlatego dopasowujemy usługi do potrzeb naszych klientów i obecnego rynku. Nowością w naszej firmie jest również mieszalnia farb i tynków z ogromna bazą kolorów ponad 5000 kolorów. Dodatkowa usługą jest również sprzedaż gotowych domów i mieszkań. Oferujemy również materiały wykończeniowe i narzędzia. Kolejną usługą jest również stolarnia.

 

Posiadamy niskie ceny transportu, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ta usługą. Poszukując fachowca czy firmy budowlanej warto skontaktować się z nami, ponieważ współpracujemy z dużą ilością wykwalifikowanych sprawdzonych firm. Nasza oferta skierowana jest do firm ale również osób prywatnych.

 

Posiadamy siedzibę w Piasecznie, zapraszamy do dowiedzenia naszej siedziby lub kontaktu telefonicznego.